icon

Youtube

15.19.34 için
Android

4.5

666

İstediğiniz tüm videolar cep telefonunuzda

97.9M

Bu uygulamayı oyla

Youtube, milyonlarca videoya ev sahipliği yapan, her gün yüz milyonlarca yeni video klibin yüklendiği dünyanın en büyük ve popüler video websitesinin resmi uygulamasıdır.

Resmi uygulama ile hızlı bir şekilde günlük yayınlanan bütün videolara erişebilir, sizi ilgilendiren videoları hızlıca arayabilirsiniz. Bunların hepsini aynı zamanda basit parmak hareketleriyle kullanabileceğiniz, kısayollar içeren ve dokunmatik ekrana mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bir arayüz kullanarak yapabilirsiniz.

Youtube uygulamasının en göze çarpan özelliklerinden biri arka planda video oynatabilmenizdir. Bu, cihazınızla başka bir şey yaparken bir şarkı dinleyebilirsiniz anlamına gelir. Buna ek olarak, herhangi bir videoyu ekranda parmağınızı kaydırarak kapatabilirsiniz.

Youtube resmi uygulamasının diğer ilginç özelliği ise Androidinizden televizyonunuza bir Chromecast cihazı aracılığıyla videolar gönderebilmenizdir; hatta uygulamadan direkt olarak sesli arama yapabilirsiniz.

Android için Youtube, uygulamaya erişim tarayıcıya erişimden çok daha rahat olduğundan Youtube videoları izleyenler için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu sebeple Youtube, herhangi bir Android kullanıcısı için gerçekten tavsiye edilen bir uygulamadır.
X